Zmiany na X NRR

W tym roku będziemy jeździć nad Bugiem po raz dziesiąty. Skoro mamy jubileusz, czas na pewne zmiany. Poniżej wymieniamy najistotniejsze:

 

  1. Miejsce startu: Podobnie jak w roku 2017, tym razem pojedziemy z miejsca innego niż Sławatycze. Wyruszamy z miejscowości Nowy Dwór w gminie Piszczac. Tym samym naszym Partnerem w organizacji imprezy jest Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu, a impreza została objęta patronatem honorowym Wójta Gminy Piszczac – Pana Kamila Kożuchowskiego.
  2. Trasa rajdu: Jak świętować dziesięciolecie, to z przytupem. Trasa rajdu będzie przebiegała przez ciekawe nadbużańskie miejscowości, będzie trochę miejsc do zwiedzenia. Ale żeby to osiągnąć, wydłużamy ją nieco. W tym roku przejedziemy między 60 a 70 kilometrów. Jesteśmy pewni, że stali uczestnicy rajdu przyjmą tę wiadomość z zadowoleniem. Natomiast nowicjusze muszą być pewni, że dadzą radę pokonać taki odcinek.
  3. Sposób wpłaty wpisowego: W tym zakresie NIC SIĘ NIE ZMIENIA. 🙂

 

Poza tym formuła imprezy się nie zmienia. Spotykamy się we wskazanej wyżej miejscowości, przy lokalnej świetlicy, 23 czerwca 2018 roku, o godzinie 10:00. Stamtąd, około godziny 11:00, ruszamy na trasę. W okolicy połowy trasy robimy przystanek z przerwą na ognisko z kiełbaskami (które zapewniają organizatorzy). Po przejechaniu całej trasy wracamy do punktu startu, a tam czeka na nas losowanie upominków i wspólna impreza dla chętnych.

 

Nie zmienia się również to, że jedziemy rekreacyjnie, na luzie, czekamy na najwolniejszych uczestników. Spora część trasy rajdu przebiegnie asfaltami, ale będzie też trochę dróg polnych i leśnych.

ZDJĘCIA

rajd-nadbugiem-pl_026 rajd-nadbugiem-pl_032 nrr2010_020 rajd-nadbugiem-pl_042 rajd-nadbugiem-pl_007 rajd-nadbugiem-pl_047

Kontakt

e-mail: rajd.nadbugiem[at]gmail.com
tel.: 501 008 004

ZAPISZ SIĘ!

Aby zapisać się na X NRR, wystarczy wysłać e-mail na adres rajd.nadbugiem@gmail.com, a w nim zawrzeć dane zgłaszanych osób i numer kontaktowy do zgłaszającego.

Oto przykładowa treść wiadomości:

Temat: "Zgłoszenie na 10. NRR"
"Hej!

Zgłaszam udział następujących osób w rajdzie:

1. Krzysiek Bielak
2. Maurycy Szpak

Mój numer kontaktowy: 501 008 004

Do zobaczenia nad Bugiem!

/Krzysiek"


Zachęcamy do śledzenia strony i naszego FanPage na Facebooku.

Nadbużański Rajd Rowerowy na Facebooku

Organizator

Krzysztof Bielak

Patronat honorowy


STAROSTA BIALSKI
MARIUSZ FILIPIUK


WÓJT GMINY PISZCZAC
KAMIL KOŻUCHOWSKI

Sponsorzy


Dobre Rowery - sklep rowerowy z Lublina

Aktywny Nadgarstek - zegarki sportowe i outdoorowe

Partnerzy/Współorganizacja

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu