To WY tworzycie historię.

Tak. Rowerową historię. Skoro Nadbużański Rajd Rowerowy miał już pięć edycji, to nie jest już jakimś „jednorazowym wydarzeniem, którego nikt nie zapamięta”. Można bez obaw powiedzieć, że na dobre zapisał się na kartach rowerowej historii województwa lubelskiego, historii Gminy Sławatycze i sąsiednich gmin, a także historiach LUDZI, którzy tę imprezę tworzą i tych, którzy na nią przyjeżdżają.

Ta historia, historia tego rajdu, to tak naprawdę wspaniała historia. Ale nie byłoby jej, gdyby nie WY WSZYSCY – pozytywnie „zakręceni” ludzie, lubiący rower, turystykę, dziką przyrodę i dobrą zabawę. To wszystko daje nam Nadbużański Rajd Rowerowy i to wszystko wszyscy wspólnie robimy.

Impreza, choć niewielka, wymaga trochę przygotowań, poświęcenia czasu, własnych pieniędzy i włożenia serca w organizację. Angażuje i przed i po wiele osób. Wymaga po prostu pracy. A kiedy ta praca wykonywana jest po godzinach, w czasie wolnym, to – wiadomo – nie jest czasem łatwo. Ale… kiedy później widzi się rowerzystów przyjeżdżających z różnych stron, na rowerach, w autach, ze Wschodu i Zachodu, z Północy i Południa, z małych wiosek i miasteczek i z dużych miast, następnie, kiedy widzi się tę wielką, kolorową, roześmianą grupę, której nie straszne nadbużańskie komary i ponad trzydziestostopniowy upał, kiedy wreszcie – w trakcie imprezy i po niej – słyszy się, że jest fajnie, że ciekawa trasa, ładne widoki i miła atmosfera, wtedy przychodzi WIELKA SATYSFAKCJA.

Bo wiecie, bardzo fajnie jest robić coś dla siebie, ale jeszcze fajniej – ROBIĆ COŚ DLA INNYCH.

Dlatego serdecznie i z całego serca, w imieniu swoim i wszystkich osób, które pomagały w organizacji V NRR, DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM. Dziękuję za to, że zechcieliście na tę imprezę przyjechać, wpisać się w jej historię i że chcieliście tworzyć jej niepowtarzalny Klimat.

Dziękuję tym, którzy mi pomagali, czyli Sponsorom – Panu Mariuszowi Kostce z BLGD, Sklepowi „Dobre Rowery” z ul. Wojciechowskiej 5A z Lublina, dziękuję Patronom: Panu Marszałkowi województwa lubelskiego – Krzysztofowi Hetmanowi, Panu Staroście Bialskiemu – Tadeuszowi Łazowskiemu, Panu Wójtowi Gminy Sławatycze – Dariuszowi Trybuchowiczowi, Pani Wójt Gminy Hanna – Grażynie Kowalik, a także Arkowi Misztalowi – człowiekowi tysiąca działań, który w tym roku naprawdę mocno włączył się w organizację imprezy i pomógł bardzo wiele, wszystkim Członkom Stowarzyszenia Bużanie, które udostępniło nam swoją siedzibę i zadbało o to wszystko, co działo się PO rajdzie, czyli oprawę losowania nagród i przede wszystkim pyszne żarcie i picie, że o karaoke nie wspomnę. Dziękuję także Panu Bolesławowi Szulejowi z GOK w Sławatyczach i Paniom z GOKiS z Hanny, które opowiadały nam o pięknym kościele w tej miejscowości.

Przede wszystkim dziękuję jednak WAM, moi Przyjaciele – rowerzyści. Nie waham się użyć takiego określenia, ponieważ część z Was świetnie już znam, bo widujemy się co roku od lat, z niektórymi widujemy się znacznie częściej, z wieloma może rzadziej, ale i tak wystarczająco, by się nawzajem pamiętać i darzyć wielką sympatią. Dzięki, po raz kolejny, za to, że przyjechaliście na imprezę i tworzyliście ją razem ze mną. Bo gdyby nie WY, to rajdu by po prostu NIE BYŁO. Dzięki za miłe słowa, bezinteresowną pomoc i świetną atmosferę. Nie zmieniajcie się nigdy i zarażajcie swoją pasją jeszcze więcej takich pozytywnych ludzi.

Jeśli zaś chodzi o rajd, to gdyby było cokolwiek „nie tak”, powiedzcie o tym mi – postaram się to naprawić. Natomiast jeśli Wam się podobało, to po prostu powiedzcie o tym innym. Znajomym i nieznajomym. 😉

Sorry za tę „prywatę”, ale jest mi bardzo miło i chciałem się tym z Wami podzielić.
/Krzysiek.

ZDJĘCIA

rajd-nadbugiem-pl_051 nrr2010_014 nrr2010_017 rajd-nadbugiem-pl_048 rajd-nadbugiem-pl_020 nrr2010_030

Kontakt

e-mail: rajd.nadbugiem[at]gmail.com
tel.: 501 008 004

ZAPISZ SIĘ!

Aby zapisać się na X NRR, wystarczy wysłać e-mail na adres rajd.nadbugiem@gmail.com, a w nim zawrzeć dane zgłaszanych osób i numer kontaktowy do zgłaszającego.

Oto przykładowa treść wiadomości:

Temat: "Zgłoszenie na 10. NRR"
"Hej!

Zgłaszam udział następujących osób w rajdzie:

1. Krzysiek Bielak
2. Maurycy Szpak

Mój numer kontaktowy: 501 008 004

Do zobaczenia nad Bugiem!

/Krzysiek"


Zachęcamy do śledzenia strony i naszego FanPage na Facebooku.

Nadbużański Rajd Rowerowy na Facebooku

Organizator

Krzysztof Bielak

Patronat honorowy


STAROSTA BIALSKI
MARIUSZ FILIPIUK


WÓJT GMINY PISZCZAC
KAMIL KOŻUCHOWSKI

Sponsorzy


Dobre Rowery - sklep rowerowy z Lublina

Aktywny Nadgarstek - zegarki sportowe i outdoorowe

Partnerzy/Współorganizacja

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu