Nie masz roweru? Żaden problem. Przyjedź samochodem ;)

Jeśli nie masz roweru, a chciałbyś wziąć udział w IV Nadbużańskim Rajdzie Rowerowym, jesteś u nas tak samo mile widziany, jak osoby posiadające własne rowery. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia rowerów. W ofercie działającej w Sławatyczach wypożyczalni są rowery trekkingowe, a także górskie. To sprzęty idealne do poruszania się po naszych okolicach. Jeśli więc chcesz wypożyczyć rower, zadzwoń do nas – pod numer 501 008 004 – i dokonaj rezerwacji. Koszt wypożyczenia roweru na rajd wynosi zaledwie 30 złotych. Istnieje również możliwość wypożyczenia fotelika rowerowego do przewozu dzieci, a także m. in. sakw, bidonów, czy innych akcesoriów. Oferta ta jest adresowana również do tych, którzy posiadają własne rowery, ale nie mają możliwości ich przetransportowania z oddalonego miejsca. Zapraszamy do kontaktu w tej kwestii. Im szybciej zarezerwujesz rower, tym lepiej.

Inna cenna informacja jest taka, że na miejscu, w Sławatyczach, posiadamy części zamienne do rowerów i punkt serwisowy. Dzięki temu możliwe będzie, przed rajdem lub po jego zakończeniu, dokonanie drobnych napraw, regulacji lub np. nasmarowanie rowerów. Wystarczy w tym celu skontaktować się z organizatorami imprezy.

ZDJĘCIA

rajd-nadbugiem-pl_005 rajd-nadbugiem-pl_027 nrr2010_020 nrr2010_050 nrr2010_012 rajd-nadbugiem-pl_054

Kontakt

e-mail: rajd.nadbugiem[at]gmail.com
tel.: 501 008 004

ZAPISZ SIĘ!

Aby zapisać się na X NRR, wystarczy wysłać e-mail na adres rajd.nadbugiem@gmail.com, a w nim zawrzeć dane zgłaszanych osób i numer kontaktowy do zgłaszającego.

Oto przykładowa treść wiadomości:

Temat: "Zgłoszenie na 10. NRR"
"Hej!

Zgłaszam udział następujących osób w rajdzie:

1. Krzysiek Bielak
2. Maurycy Szpak

Mój numer kontaktowy: 501 008 004

Do zobaczenia nad Bugiem!

/Krzysiek"


Zachęcamy do śledzenia strony i naszego FanPage na Facebooku.

Nadbużański Rajd Rowerowy na Facebooku

Organizator

Krzysztof Bielak

Patronat honorowy


STAROSTA BIALSKI
MARIUSZ FILIPIUK


WÓJT GMINY PISZCZAC
KAMIL KOŻUCHOWSKI

Sponsorzy


Dobre Rowery - sklep rowerowy z Lublina

Aktywny Nadgarstek - zegarki sportowe i outdoorowe

Partnerzy/Współorganizacja

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu