Atrakcje w ramach IV Nadbużańskiego Rajdu Rowerowego

Do rozpoczęcia Rajdu już coraz bliżej. Trwają ostatnie ustalenia. Prace nad szczegółowym programem dnia dobiegają końca. Dzisiaj zdradzimy Wam kilka szczegółów dotyczących atrakcji, jakie organizatorzy i Partnerzy Rajdu przygotowali dla Was.

Stowarzyszenie Bużanie, z którym współpracujemy już trzeci rok, zaprezentuje na miejscu rękodzieło lokalnych artystów oraz pyszne lokalne wyroby kulinarne. Będziemy więc mogli skosztować nadbużańskich specjałów. Wiele z tych pyszności będzie można zakupić i zabrać ze sobą do domu. Warto więc mieć ze sobą trochę gotówki 😉 Specjalnie dla nas zostanie też przygotowana pyszna „wojskowa” grochówka, której porządną porcję będzie można nabyć po zakończeniu Rajdu za symboliczne 2 złote.

 

Oczywiście, zgodnie z naszą tradycją, w trakcie rajdu zorganizujemy ognisko, z pieczeniem kiełbasek. Każdy uczestnik imprezy otrzyma również pakiet startowy. Po zakończeniu rajdu proponujemy wszystkim udział we wspólnym grillowaniu (potrawy na grillu położą Bużanie i będzie można zakupić je w bardzo przystępnych cenach) i śpiewanie z akompaniamentem gitary lokalnego artysty.

Ponadto po rajdzie dołączy do nas zespół ludowy „Jarzębina” z Zabłocia. Członkinie zespołu nie tylko zaprezentują swoje możliwości wokalne, ale także swoje rękodzieło. Tu oczywiście, dla chętnych, pojawi się możliwość zakupu.

Warto również dodać, że w ramach Rajdu przedstawiciele Bialskopodlaskiej Lokalnej Grupy Działania, którzy wspierają nas już po raz drugi, opowiedzą o innowacyjnym systemie znakowania szlaków turystycznych, jaki już niedługo ma szansę zostać wprowadzony w powiecie bialskim.
Prócz tego wszystkiego, na koniec, tradycyjnie, będziemy mieli dla Was do rozlosowania atrakcyjne nagrody rowerowe. Pula, jak zawsze, będzie spora. Nagrody ciekawe. Rozlosujemy je wśród tych wszystkich, którzy zdecydują się uiścić symboliczną, DOBROWOLNĄ, opłatę wpisową w kwocie 5,00 PLN.

Na dziś wystarczy tych dobrych informacji. Więcej szczegółów podamy niebawem.
Pamiętajcie. Widzimy się 23 czerwca, o godzinie 11.00, nad Bugiem.

ZDJĘCIA

nrr2010_034 rajd-nadbugiem-pl_006 nrr2010_066 nrr2010_012 rajd-nadbugiem-pl_059 rajd-nadbugiem-pl_012

Kontakt

e-mail: rajd.nadbugiem[at]gmail.com
tel.: 501 008 004

ZAPISZ SIĘ!

Aby zapisać się na X NRR, wystarczy wysłać e-mail na adres rajd.nadbugiem@gmail.com, a w nim zawrzeć dane zgłaszanych osób i numer kontaktowy do zgłaszającego.

Oto przykładowa treść wiadomości:

Temat: "Zgłoszenie na 10. NRR"
"Hej!

Zgłaszam udział następujących osób w rajdzie:

1. Krzysiek Bielak
2. Maurycy Szpak

Mój numer kontaktowy: 501 008 004

Do zobaczenia nad Bugiem!

/Krzysiek"


Zachęcamy do śledzenia strony i naszego FanPage na Facebooku.

Nadbużański Rajd Rowerowy na Facebooku

Organizator

Krzysztof Bielak

Patronat honorowy


STAROSTA BIALSKI
MARIUSZ FILIPIUK


WÓJT GMINY PISZCZAC
KAMIL KOŻUCHOWSKI

Sponsorzy


Dobre Rowery - sklep rowerowy z Lublina

Aktywny Nadgarstek - zegarki sportowe i outdoorowe

Partnerzy/Współorganizacja

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu