Nadbużański Rajd Rowerowy 2011

Minęła połowa lutego, czas więc ogłosić oficjalnie termin Trzeciej Edycji Nadbużańskiego Rajdu Rowerowego. W tym roku zapraszamy wszystkich miłośników dobrej rowerowej zabawy do Sławatycz nad Bugiem w „długi czerwcowy weekend”. Rajd odbędzie się w sobotę, 25 czerwca 2011 roku. Ale warto przyjechać do Sławatycz już we środę lub czwartek (22 lub 23 czerwca).

23 czerwca 2011 roku proponujemy wycieczkę rowerową po miejscach kultu religijnego w najbliższej okolicy Sławatycz (Kodeń, Jabłeczna, Kostomłoty, Hanna, Różanka), z możliwością wzięcia udziału w procesji Bożego Ciała przy Cerkwi Unickiej w Kostomłotach.
24 czerwca 2011 roku (piątek) zapraszamy do udziału w otwarciu szlaku kajakowego rzeką Bug. Organizatorzy planują spływ kajakowy i wiele atrakcji dla uczestników imprezy.
25 czerwca 2011 roku siadamy na rowery i zwiedzamy najciekawsze zakątki Gminy Sławatycze i sąsiednich gmin. Tu również przewidujemy ciekawostki i liczne atrakcje. Planujemy też spotkanie z grupą rowerzystów biorących udział w rajdzie rowerowym organizowanym w tym czasie przez Parczewską Grupę Rowerową. Ten dzień zakończymy ogniskiem i imprezą integracyjną.
W niedzielę, 26 czerwca 2011 roku proponujemy… odpoczynek. Zainteresowani będą mogli wziąć udział w wycieczce rowerowej lub kolejnym spływie kajakowym (innym odcinkiem Bugu).

Szczegółowe informacje o imprezie już niebawem.
Serdecznie zapraszamy!

ZDJĘCIA

rajd-nadbugiem-pl_024 nrr2010_051 rajd-nadbugiem-pl_040 nrr2010_022 nrr2010_061 rajd-nadbugiem-pl_045

Kontakt

e-mail: rajd.nadbugiem[at]gmail.com
tel.: 501 008 004

ZAPISZ SIĘ!

Aby zapisać się na X NRR, wystarczy wysłać e-mail na adres rajd.nadbugiem@gmail.com, a w nim zawrzeć dane zgłaszanych osób i numer kontaktowy do zgłaszającego.

Oto przykładowa treść wiadomości:

Temat: "Zgłoszenie na 10. NRR"
"Hej!

Zgłaszam udział następujących osób w rajdzie:

1. Krzysiek Bielak
2. Maurycy Szpak

Mój numer kontaktowy: 501 008 004

Do zobaczenia nad Bugiem!

/Krzysiek"


Zachęcamy do śledzenia strony i naszego FanPage na Facebooku.

Nadbużański Rajd Rowerowy na Facebooku

Organizator

Krzysztof Bielak

Patronat honorowy


STAROSTA BIALSKI
MARIUSZ FILIPIUK


WÓJT GMINY PISZCZAC
KAMIL KOŻUCHOWSKI

Sponsorzy


Dobre Rowery - sklep rowerowy z Lublina

Aktywny Nadgarstek - zegarki sportowe i outdoorowe

Partnerzy/Współorganizacja

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu