Lubelskie. Chwilo trwaj!

Nasza impreza – Nadbużański Rajd Rowerowy – organizowana jest na terenie województwa lubelskiego. Dlatego ona, jak i inne formy aktywności na terenach, które promuje NRR, wpisuje się w bogaty kalendarz imprez turystycznych i sportowych organizowanych w woj. lubelskim. Kalendarz ten, z roku na rok, zapełnia się coraz bardziej. Jest to świetna informacja dla wszystkich entuzjastów turystyki aktywnej i wypoczynku na łonie natury. Informacja ta jest wspaniałą również dla nas. Cieszymy się bowiem, że w naszych stronach dzieje się coraz więcej i że lista ciekawych wydarzeń jest wypełniana po brzegi, dzięki czemu możemy wybierać spośród naprawdę interesujących propozycji i zawsze robić coś ciekawego.

Jesteśmy głęboko przekonani, że czyste ekologicznie, pełne nieokiełznanej natury i wspaniałych widoków, województwo lubelskie jest niezmiernie ciekawym regionem, zdecydowanie wartym polecenia wszystkim turystom, zarówno z Polski jak i z zagranicy. Jesteśmy również pewni, że w ogólne piękno naszego regionu świetnie wpisują się nadbużańskie okolice, stanowiące idealne miejsce dla uprawiania turystyki rowerowej i kajakowej. Dlatego nadal planujemy promować te okolice, organizując w kolejnych latach Nadbużański Rajd Rowerowy, a także – być może – inne imprezy i ciekawe wycieczki dla rowerzystów. Planujemy także poszerzyć zakres promocji Doliny Środkowego Bugu, poprzez otwarcie nowych serwisów internetowych, o czym poinformujemy wkrótce. Chcemy dać rowerzystom więcej informacji o możliwościach, jakie dają im nadbużańskie łęgi, polne drogi i leśne dukty.
Nasze działania, zarówno dotychczasowe jak i przyszłe, świetnie – naszym zdaniem – współgrają z działaniami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Instytucja ta, której Szef, Pan Marszałek Krzysztof Grabczuk, objął w tym roku patronatem honorowym naszą imprezę, po raz kolejny podjęła starania mające na celu zareklamowanie naszego regionu w kraju. Tym razem przygotowana przez UMWL kampania reklamowa była – według nas – strzałem w dziesiątkę. Przygotowano świetny, profesjonalny i naprawdę przyjemny w odbiorze film reklamowy. Jest on krótki, ale zawiera wspaniałe przesłanie i pokazuje, dlaczego warto wstąpić na Lubelszczyznę choćby na chwilę. Nie pokazuje co prawda rowerów ani kajaków, które polecamy do eksplorowania Doliny Środkowego Bugu, ale pokazuje konie, które nieodłącznie kojarzą się z Janowem Podlaskim, z którego już tak blisko do nas i z którego możecie pojechać Nadbużańskim Szlakiem Rowerowym do Hrubieszowa, do czego serdecznie zachęcamy.
Film „Chwilo trwaj” jest świetnym materiałem promocyjnym województwa lubelskiego i kawałkiem naprawdę dobrej roboty. Takie jest nasze zdanie. Jeśli chcecie ocenić go sami i zdecydować, czy Wasze zdanie jest podobne, zapraszamy do jego obejrzenia:

ZDJĘCIA

rajd-nadbugiem-pl_032 nrr2010_050 nrr2010_025 mapka_big rajd-nadbugiem-pl_054 nrr2010_003

Kontakt

e-mail: rajd.nadbugiem[at]gmail.com
tel.: 501 008 004

ZAPISZ SIĘ!

Aby zapisać się na X NRR, wystarczy wysłać e-mail na adres rajd.nadbugiem@gmail.com, a w nim zawrzeć dane zgłaszanych osób i numer kontaktowy do zgłaszającego.

Oto przykładowa treść wiadomości:

Temat: "Zgłoszenie na 10. NRR"
"Hej!

Zgłaszam udział następujących osób w rajdzie:

1. Krzysiek Bielak
2. Maurycy Szpak

Mój numer kontaktowy: 501 008 004

Do zobaczenia nad Bugiem!

/Krzysiek"


Zachęcamy do śledzenia strony i naszego FanPage na Facebooku.

Nadbużański Rajd Rowerowy na Facebooku

Organizator

Krzysztof Bielak

Patronat honorowy


STAROSTA BIALSKI
MARIUSZ FILIPIUK


WÓJT GMINY PISZCZAC
KAMIL KOŻUCHOWSKI

Sponsorzy


Dobre Rowery - sklep rowerowy z Lublina

Aktywny Nadgarstek - zegarki sportowe i outdoorowe

Partnerzy/Współorganizacja

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu