Rowerem do Sławatycz, a dalej… kajakiem.

Wszystkich miłośników dwóch kółek, którzy wybierają się jeszcze tego lata w okolice nadbużańskie, zapraszamy do skorzystania z oferty specjalnej, przygotowanej przez jednego ze Sponsorów II Edycji Nadbużańskiego Rajdu Rowerowego.
„NetStudio – Kajaki Nad Bugiem” zaprasza Wszystkich entuzjastów turystyki aktywnej do skorzystania z wyjątkowej, niespotykanej w tej okolicy, oferty. Jeżeli jedziecie rowerami wzdłuż Bugu, z południa na północ lub jeśli po prostu zastanawiacie się, jak urozmaicić sobie weekend bądź urlop spędzany na rowerach nad tą piękną rzeką, koniecznie zawitajcie w okolice Sławatycz. Firma NetStudio ma tam dla Was następującą propozycję: Rowerami docieracie do określonej miejscowości (np. do Sławatycz), skąd następnie wyruszacie na niezapomnianą wycieczkę kajakową po rzece Bug. Wasze rowery i bagaże są w tym czasie przewożone samochodem do miejsca, w którym będziecie lądować. Rowery, odpowiednio zabezpieczone, podróżują autem technicznym, a wy odpoczywacie chwilę od pedałowania i dajecie nieco popracować mięśniom swoich rąk i ramion, wiosłując na Bugu. Możecie też oczywiście oddać się zupełnej beztrosce i relaksować się w kajaku, płynąc z prądem. Po drodze, w zależności od wybranego odcinka spływu, istnieje możliwość zwiedzenia ciekawych miejsc, takich jak np. Monaster Św. Onufrego w Jabłecznej.
Zapraszamy wszystkich rowerzystów przemierzających nadbużańskie szlaki rowerowe do skorzystania z tego niewątpliwego urozmaicenia odbywanych wycieczek. My, redaktorzy tego serwisu, jako doświadczeni kajakarze, mający okazję niejednokrotnie pedałować i wiosłować nad Bugiem i na Bugu, zapewniamy Was, że takie połączenie (rower + kajak) jest idealne. Zapewniamy także, że wrażenia z kajakowej wycieczki po Bugu będą niezapomniane.

ZDJĘCIA

rajd-nadbugiem-pl_038 nrr2010_053 rajd-nadbugiem-pl_041 nrr2010_024 nrr2010_036 nrr2010_029

Kontakt

e-mail: rajd.nadbugiem[at]gmail.com
tel.: 501 008 004

ZAPISZ SIĘ!

Aby zapisać się na X NRR, wystarczy wysłać e-mail na adres rajd.nadbugiem@gmail.com, a w nim zawrzeć dane zgłaszanych osób i numer kontaktowy do zgłaszającego.

Oto przykładowa treść wiadomości:

Temat: "Zgłoszenie na 10. NRR"
"Hej!

Zgłaszam udział następujących osób w rajdzie:

1. Krzysiek Bielak
2. Maurycy Szpak

Mój numer kontaktowy: 501 008 004

Do zobaczenia nad Bugiem!

/Krzysiek"


Zachęcamy do śledzenia strony i naszego FanPage na Facebooku.

Nadbużański Rajd Rowerowy na Facebooku

Organizator

Krzysztof Bielak

Patronat honorowy


STAROSTA BIALSKI
MARIUSZ FILIPIUK


WÓJT GMINY PISZCZAC
KAMIL KOŻUCHOWSKI

Sponsorzy


Dobre Rowery - sklep rowerowy z Lublina

Aktywny Nadgarstek - zegarki sportowe i outdoorowe

Partnerzy/Współorganizacja

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu